Кошик
21 відгук
+380502791580
УкраїнаКіровоградська областьОлександрія
GalaxyGlue
Залишити відгук
Виробники
  • 43

Клею для м'яких меблів і поролону

Великий асортимент клеїв для м'яких меблів і поролонових виробів.

Відмінна якість, висока міцність і еластичність кльового шва, оптимальні ціни.

ТОП продаж

Клей негорючий, протипожежний для багатьох видів набивних матеріалів, без різкого запаху. Можна наносити пензлем або розпилювачем. Клей для поролону і оббивки 40% сухого залишку GalaxyGlue 2-40NF Клей негорючий, протипожежний для багатьох видів набивних матеріалів, без різкого запаху. Можна наносити пензлем або розпилювачем. Дуже економічний витрата, розпорошується або для нанесення пензлем, із збільшеним робочим часом, термостійкий, природного рожевого кольору. Клей для поролону GalaxyGlue 2-50NF 50% сухого залишку Дуже економічний витрата, розпорошується або для нанесення пензлем, із збільшеним робочим часом, термостійкий, природного рожевого кольору. Проведений на основі негорючих розчинників, швидко схоплюється, володіє збільшеним часом роботи, термостійкий, зручний в роботі з розпилювачем або пензлем. Клей для поролону і оббивки Spray Max, 25 л Зроблений на основі негорючих розчинників, швидко схоплюється, володіє збільшеним часом роботи, термостійкий, зручний в роботі з розпилювачем або пензлем. Клей для оббивки, поролонових виробів, всіх видів набивних матеріалів, негорючий, володіє протипожежними властивостями, не має канцерогенних ароматичних сполук. Клей меблевий універсальний SprayBase Клей для оббивки, поролонових виробів, всіх видів набивних матеріалів, негорючий, володіє протипожежними властивостями, не має канцерогенних ароматичних сполук.

Переваги замовлення в нашій компанії

Висока якість

Ми є виробниками продукції і гарантуємо її бездоганну якість. Відповідність високим стандартам підтверджено висновком СЕС.

Вигідні ціни

У нас найдоступніші ціни на ринку, завдяки власному виробництву, відсутності посередницьких накруток, онлайн-продажів, акцій та знижок для постійних замовників.

Зручні способи доставки та оплати

Оплатити замовлення можна безготівковим або готівковим розрахунком і отримати своє замовлення в будь-якому регіоні України через популярні транспортні компанії.

Індивідуальні консультації

Досвідчені фахівці проконсультують по всіх особливостей продукції, дадуть відповіді на будь-які питання і допоможуть зробити правильний вибір.

1 2
1 2